Yeter Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Yeter Dizisi

Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Hürrem Sultan'ın kızını oynayan Pelin karahan oyunculuk hayatına uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Pelin Karahan yeni dizisi Yeter'de kadın başrol oyuncusu olurken erkek partneri ise Yurdaer Okur oldu. Yılanların Öcü, Gamsız Hayat gibi dizilerin yapımcılığını yapan Koliba Film yine bu dizininde yapımcısı olarak karışımıza çıkıyor.
Yeter ilk bölümü ile 31 Aralık Perşembe Akşamı Atv ekranlarında...Eline verilen senaryoyu okuyan Pelin Karahan senaryoya göre oynayacağı rol için heyecanlı ve oynayacağı rolün kadınlar için büyük önem taşıyacağını belirtti.

Yeter Dizisi Konusu: 
Aylin (Pelin Karahan), beyin cerrahı olan Yekta Harmanlı'yla (Yurdaer Okur) evlenir. Yekta, çok takıntılı bir kişiliğe sahiptir ve hayatındaki her şeyin mükemmel olmasını ister. Aylin'in hayatı kocasının gerçek yüzüyle tanışmasıyla kabusa döner. İlk çocukları olan Kaan(Doğan Can Sarıkaya), gün geçtikçe babası gibi şiddet eğilimleri göstermeye başlar. Aylin, ikinci çocuğuna hamile kaldığını öğrendiğinde, kocasından kurtulmak için arkadaşlarının yardımıyla bir plan yapar. İkinci çocuğunu kocasına doğumda ölmüş gibi gösterir. Bebeği de bir süreliğine çocukları olmayan abisi ve yengesine verir. Yengesi para karşılığında sırrını saklamayı ve çocuğuna bakmayı kabul etmiştir.

Aradan beş yıl geçmiştir. Aylin kocasından kaçmak için yeterli parayı biriktirir; ancak eşi Yekta'nın parayı bulmasıyla planı suya düşer. Öte yandan çocuğuna bakan yengesi, Aylin'den beklediği maddi desteği alamayınca öfkelenir. Durumu aşığıyla paylaşır. Aşığı da para sızdırmak için, Yekta'ya öldü sandığı çocuğunun yaşadığını söyler. Aylin'in hayatı Yekta'nın gerçeği öğrenmesiyle içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu girdapta ona yardım eden tek kişi ilk aşkı Uras olacaktır.

İLETİŞİM

info@ajansgokce.com

0850 302 90 62