Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyunculuk Başvurusu - Seviyor Sevmiyor Dizisi Oyuncu Ajansı

Seviyor Sevmiyor

Atv ekranlarında yayınlananan yeni dizide, Kocamın Ailesi dizisinde izlediğimiz Gökhan Alkan ve Beni Böyle Sev dizisinde oynayan Zeynep Çamcı birlikte başrollerini paylaşacağı yeni dizinin ismi Seviyor Sevmiyor olarak açıklandı.Ay Yapım'dan bomba gibi bir dizi daha geliyor.

Seviyor Sevmiyor Konusu

Zeynep Çamcı (Zeynep) küçükken çok güzel ve çok zengin bir ailenin kızıdır. Gökhan Alkan (Yiğit) ise şişman olduğu için hiç arkadaşı olmayan ve herkes tarafından dışlanmış zengin ir ailenin çocuğudur. Deniz herşeye rağmen yiğit'e kol kanat gere ve aralarında müthiş bir bağ kurulur. Yiğit artık Deniz'e aşık olmuştur. Yiğit babasının işleri sebebiyle yurt dışına gider ve orada bir hayli zayıflamış ve kariyer yapmış bir şekilde Türkiye'ye geri döner.
Aradan yılar geçer ve Deniz'inailesi tüm mal varlığını kaybetmiş bunlarda yetmezmiş gibi küçükken annesinden aldığı güzelliği büyüdüğünde babasına çekmesinden dolayı kaybolmuştur. Hayat artık Deniz için artık tam bir fiyasko olmuştur ve hayatında hiçbirşey düzgün gitmemektedir. Ancak bu ikiliyi hayat bir gün yeniden bir araya getirecektir.

İLETİŞİM

info@ajansgokce.com

0850 302 90 62