Gülümse Yeter Dizisi Oyunculuk Başvurusu- Gülümse Yeter Dizisi Oyuncu Alımı

Gülümse Yeter

MF Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni bir Kore uyarlaması dizi geliyor. Bir Kore dizisi olan Smiley You'nun uyarlamasını çekecek olan yapımda en büyük rolu 3 yıldır ekranlardan uzak kalan Erdal Özyağcılar üstleniyor. Erdal Özyağcılar'ın başrolde olacağı yeni dizi yaz aylarında show tv ekranlarında başlaması bekleniyor.

Oyuncu ve cast çalışmaları devam eden dizinin henüz konusu ve kesin yayın tarihi hakkında net bir bilgi yok. Erdal Özyağcılar'ıson olarak üç sene önce Sevdaluk dizisinde izlemiştik şimdi ise yeni projesi Gülümse Yeter ile show tv ekranlarında olacak.
Gülümse Yeter Dizisi Konusu
Show Tv ekranlarının yeni dizisi Gülümse Yeter hem kahkaha hemde aşk dolu bir hikayeyi işliyor. Ayrıca Aile değerlerine ince bir dokunuşla konu alacak.
 

Gülümse Yeter Dizisi Oyuncuları
Aslı Bekiroğlu (Yasemin): 1997 İstanbul doğumlu genç oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi beslenme bölümünde okumaktadır. 1.62 boyunda ve 52 kilodadır. Beni Böyle Sev dizisinde rol oynamıştır. Genç oyuncu son olarak yaz aylarında fox tv ekranlarında yayınlanan Adı Mutluluk dizisinde Sera karakterini canlandırmıştır

İLETİŞİM

info@ajansgokce.com

0850 302 90 62